Buitis,  people suck,  wtf time

Moterys, pinigai ir džentelmenai. Pastebėjimas #1

Sakiau, kad forumiukas yra mano guilty pleasure. Ne, ne Supermama.lt.
Labai rekomenduočiau tiems, kurie dievina meksikietiškus serialus a la Telemundo Presenta, bet neturi televizoriaus. Ir dar tiems, kurie nemoka pagiežingai teisti aplinkinių, nes forumiuke gali tai matyt one on one.

Jos išsiaiškins, ar naujas tavo kavalierius vedęs, ras, kur Marijampolėje, gyvena sutuoktinio meilužė, nustatys nėštumą, girtumą, vėjaraupius, pasakys kokioje pozoje orgazmas geriausias, o pats populiariausias patarimas – „palik jį“. Bet jis tik 15min namo vėluoja… PX, PALIK JĮ.

Bet šį kartą ne apie tai.
Šį kartą – apie moteris ir pinigus. Vienas man įdomus klausimas yra namų biudžetas. Jei nežinojot, normalu yra du toleruotini variantai: arba dėti pinigus į viena sloiniką ir kam kiek reikia, tiek tas pasiima. Arba jis atiduoda jai visus pinigus, o ji jau sutvarko viską. Because raisins.

Bet smagesnis yra klausimas – kas už ką moka. Bet kur – kavinėje, kine, automobilių plovykloje. Iš karto pasakysiu, man visai nieko, kai man ką nors nuperka. Dar nė vieno nemokamo alaus bokalo nesu paleidus į galvą jo dovanotojui ir manau, kad neplanuoju to ir ateityje. Tačiau, kai susipažinau su savo gyvenimo vyru, abu buvom mokinukai ir ant kino ar kavos pinigų būdavo tiek, kiek mama duodavo. Tai nieks niekam nieko nepirko.

Ir kas nutinka, kai diskusijoje mergina pasiskundžia, kad nenori leisti vaikinui mokėti ir kad blogai dėl to jaučiasi? Atsiranda visokių labai teisingų moterų. Kaip kitaip.

Pirmas tipažas – labai nuskriausta ir pasiaukojusi už visus:
auka

Antras tipažas – gerai suprantanti vyro ir moters roles. Ir kas yra tikras vyras. Ir kad nupirktas kavos puodelis prilygsta nukautam drakonui.
ismano

Trečias – mano mėgstamiausias.

lol

Pirminė mano reakcija į tokį pasisakymą buvo maždaug:
clint-eastwood-snarls
Paskui pasidarė juokinga, nes, kai pagalvoji… Ši moteris turėtų būti patyrusi nemažai awkward sąskaitų apmokėjimų. Nes gal ne kiekvienas kolega susipranta, kad dabar privalo mokėti.

Lizzy irgi turi nuomonę:
lizzy

Ir vis dėlto paskui nestebina, kad kitoje diskusijoje paaiškėja, jog moters svajonių alga yra maximum 1500 Lt.

Vienas komentaras

Palikti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.