missing thoughts,  reality bites,  wtf time

Is change just another trap? Cause old love is.

Šiaip nesu žmogus mirtinai jautrus pokyčiams. Dažniausiai nejaučiu poreikio juos dirbtinai sukelti, bet jei jau vyksta – tegul, adaptuotis man dažniausiai pavyksta. Čia nekalbu apie galūnių amputacijas, atleidimus iš darbo, skyrybas ir vaikus.

Bet dabar pokyčių daug. Naujas butas, išvažiuojantys žmonės ir šiaip chaosas galvoj. Kai dar gyvenau barake, būdavo dienų, kad negalėdavau įsivaizduoti savęs egzistuojančios tam mažam šlykščiam kambarėlį, todėl po paskaitų pavažiuodavau iki Šilo stotelės, o nuo jos eidavau peškomis iki pat Saulėtekio. Eidavau dėl ėjimo, nes atrodė, kad grįžti į kambarį yra beveik fiziškai neįmanoma. Vakar po darbo irgi ėjau ir kažkaip pasiekiau Humaną. Pasimatavau vienerias kelnes. Įtariu nesąmoningai pasiėmiau per mažas, kad galėčiau dar truputį blogiau pasijaust.
Tada grįžau namo pas vyriškį, kuris užtvindė visą virtuvę bekovodamas su ledu prišalusiu šaldytuve. To ledo į kitą butą nesivešim – užsiauginsim naujo.

Spoksau į snukiaknygę ir matau, kad mano senoji meilė yra „in relationship“. Po aštuonerių metų. Garantuoju, kad čia jau ne pirmas kartas, bet šį kartą pastebėjau.
„Kišitės į antrosios pusės reikalus, o jei esate vieniši – į kitų žmonių gyvenimus.“ – sako mano horoskopas. Ta proga pastalkinu ir jį, ir jo išrinktąją. Jaučiuosi, kad gyvenu pagal visatos planą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *