people suck,  wtf time

Draudimai. Forumiukas edition.

Šiandienos klausimas:

top

Kadangi man tėvai vaikystėj daug ko neleido (pavyzdžiui, eiti į parduotuvę, į kurią eidavo visi vaikai, nes reikdavo pereit labai judrią gatvę be šviesoforų), tai dabar aš maištauju ir pabandytų man vyras, blyn, ką nors uždrausti.

largeFor the sake of an argument apsibrėžkim, kad normalioje poroje žmonės turėtų kalbėtis ir žodžių „draudžiu“ arba „neleidžiu“ neturėtų būti. Reiktų sakyti „Nepritariu tam“ ar pan. Ir kai kurie dalykai turėtų būti savaime suprantami:
– Nesidulkint su kažkuo kitu. Ar bent jau nesidulkinti per pilnatį ir antrai pusei stebint. Nebent susitari kitaip;
– Nevartot narkotikų. Ar bent jau nevartot labai stiprių narkotikų ir labai dažnai. Arba nevartot narkotikų, jei nesidalini su antra puse;
– Neišleist nuomos pinigų batams (mūsų atveju – per Steam sale’ą);
– Nekišt pirštų į veikiantį blenderį, nes invalidumo net ant nuomos nepakaks;
Tiesa, paskutiniu atveju, pasakyti „Nekišk, ble“ yra paprasčiau, nei „Nepritariu tavo pasirinkimui, bet jei labai nori…“

Mano asmeninėje patirtyje vyras man neleidžia vieno dalyko – darytis daugiau nei penkių tatuiruočių. Bet pakalbėsim, kai tas penkias pasidarysiu.

Ir aš galiu suprasti, kad normalu, kai antra pusė neleidžia bendrauti su buvusiais ar eit į klubą vienai. Bet pažiūrėkit kokie perliukai:

1

2
3
4

Ir… Emancipacija at its finest:

5

Pastebėjimas – Puikiai! (31)

3 Komentarai

 • Tomas Gluosnis-Tyla

  Ar už tai fucking feministės kovojo? Susirandi moterį, uždarai ją voljere ir ji džiaugiasi, va, kad rūpi jam, matai, drausmina.
  Drausminti galima su antrankiais ir ball-gag’ais, if you’re into that kind of stuff, o ne nešioti fucking džinsus, kurie aptempia užpakaliuką.

 • username

  „Ir aš galiu suprasti, kad normalu, kai antra pusė neleidžia bendrauti su buvusiais ar eit į klubą vienai.“ – man tai cia irgi nenormalu 😀 nebent kazkoks abipusis pavydziu zmoniu susitarimas, bet tikrai ne by default priimamas dalykas

  • nergyvenimo

   Pritariu, man irgi nenormalu ir mano poroj taip nebūna 😀 bet va taip apsiklausinėjus aplinkui, tokius draudimsu dar galiu suprasti ir jei žmonėms tinka, tai jie su jais taikstosi. O visa kita… Ech.

Palikti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.