people suck,  reality bites,  wtf time

Sekmadienis: Empty promises. Sociopathic greed. Širdies reikalai.

4U5GLDL

Sociopatai man atrodo įdomūs. Kaip kadaise paaugliams priklausė  turėti kokią dramatišką psichologinę ligą arba – dar geriau – būt pagulėjus ligoninėje dėl tos ligos. Jei paauglystėje tokių žmonių nepažinojote – tai čia mano problema, ne jūsų. Dabar visai madoj sakyt, kad esi sociopatas (vėlgi, gal čia mano aplinkos problema).

Dažniausiai atrodo, kad per laiką emocijos atbunka ir žmonės šitai interpretuoja neteisingai. Čia kaip kad jei visą gyvenimą patyri 2 lygio stresą, tai tas 2as lygis tampa tavo nuliniu lygiu. Sociopatais taip lengvai netampama – believe me I checked.

Pradėkim iš kitos pusės. Save laikau tikinčia meile. Gal ne princais, baltais žirgais, visu „esam angelai, bet su vienu sparnu, kad skristumėm – turim apsikabinti“ mėšlu, bet iš esmės – meile ir kad jinai reikalinga. Banaliam interviu sakyčiau, kad iki savo gyvenimo vyriškio mylėjau dar du kartus. Buvau jauna ir perdėtai dramatiška, su liūdnom dainom, nemiegotom naktim ir kitais atributais. Dabar Facebook stebiu juos besiperšančius, besituokiančius ir nuoširdžiai palaikinu visas nuotraukas. Dar kartais pagalvoju, kas būtų, jei būtų buvę kitaip, bet nepiktai. Ir visada gana jautriai reguodavau į draugų ir aplinkinių romantinio gyvenimo problemas. Geri žmonės neturėtų būti vieniši.

Bet vat po pusmečio forumiuko terapijos, ypač skiltyje „Širdies reikalai“, pasidariau abejinga svetimoms problemoms. Bent jau meilės srityje.

Pažiūrėkim, kad trendina paskutines keletą savaičių:

1. Baimė: 
baime

2.  Racionalus konfliktų sprendimas (sutrumpinta versija): 
Buvom penkiuose pasimatymuose, paskui susitikom, aš buvau labai pikta, rėkiau ant jo, į viską piktai atsikirsdavau, dabar jis bendrauja, bet manęs nebeliečia. Turėčiau atsiprašyti, bet pirma to nedarysiu, nes juk vaikinas turi rodyti iniciatyvą.

3. Pavydas: 
pavydas

4. Atstūmimas: 
atstumimas

5. Egzistenciniai klausimai: 
klausimai

6. Neapykanta: 
Autorė:  Kaip numalšinti meilę širdy žmogui, kurio nekenti?
Patarėja Nr1: Jei nekęstum – tai ir nemylėtum. pirmiausiai nuramink nervus.
Patarėja Nr2: Užmušk jį šypsena

7. WHAT THE FUCK: 
bezdukas

Yep. Yep.
Too much internet.

Palikti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.